Vatkon Elektrik A.Ş.

Misyonumuz

Tüm sorumluluğunun bilincinde olan Vatkon Elektrik A.Ş.; Özverili hizmet anlayışını, müşterilerinin endüstri ve teknik çözüm seviyesini maksimuma çıkartmak için her yıl bir önceki yıldan daha fazla yatırım yaparak sektörde kalıcı dinamik grupları arasında ileri seviye bir noktaya gelmektir.

Vizyonumuz

Yeni fırsatlar yaratarak bulunduğu sektörde sürekli gelişen hizmetler ve yenilikler sunan sektöründe söz sahibi bir grup olmaktır. Gerek teknolojik değişim, bilgi ve donanım ile gerekse rekabete açık, uzman yenilikçi kadrolarımızla partnerlerimizi ilelebet ileriye zaman kaybına uğramadan sorun üreten değil sorunlarla anında kesin çözüm getiren bir anlayışla hizmet vermek temel vizyonumuzdur.

Kalite Politikamız

Vatkon Elektrik, yönetimi ve çalışanları ile bütün faaliyetlerini emniyet, güvenlik, huzur ve samimiyeti ön planda tutup her koşulda müşterilerinin gönüllü katılımları ile bildirim ve raporlarını teşvik eder, gelen bildirimleri çözüm odaklı gelişim için kullanacağını taahhüt eder ve aşağıdaki prensiplerin yerine getirilmesini sağlar.

Kalite ve Müşteri Memnuniyeti

Vatkon Elektrik A.Ş.; ulusal standart, yasa ve mevzuatlar doğrultusunda sahip olduğu finansal değerin yanı sıra sosyal, kültürel, etik ve insani değerlerini de çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, iştirakçileri, tüm iş ortakları ve diğer paydaşları ile birlikte müşteri memnuniyeti ve şikayetlerinin yönetimini, hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesini, süreçlerin etkin ve verimli yönetilmesini mükemmelliyetçi yaklaşım ile sağlar.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Vatkon Elektrik A.Ş., iş sağlığı ve güvenliği tehlikelerinin tanımlanması, risklerinin yönetilmesi ile çalışanlarına güvenli, sağlıklı ve ergonomik bir çalışma ortamı sağlamak, doğal kaynakların etkin ve verimli kullanılması, kirlenmenin önlenmesi ile gelecek nesillere yaşanılabilir bir çevre bırakmak amacı doğrultusunda yasal şartlar ve mevzuatlara uygun hareket edip sürekli gelişme sağlar.

+90 232 469 60 66