Sektöründe tanınmış markaların zengin ürün çeşitleri ile tanışın
Vatkon ürünleri ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti
Vatkon Elektrik A.Ş.
%100
satış garantisi
Bizi Tanıyın
Neden BizVatkon Elektrik
Doğru ürünlerle buluşmanızı ve doğru tercih yapmanızı sağlıyoruz.
Detaylı bilgi veriyoruz ve güvene dayalı alışveriş ile memnun edecek ürünler satıyoruz.
Vatkon Elektrik müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla, İzmir’de kendi markası ve dağıtıcısı olduğu markalara ait ürünlerin satışı gerçekleştirmektedir. Gıda çarşısında bulunan satış ofisimiz ve ürün depomuz ile bize kolay ulaşmanızı sağlıyor, taleplerinize uygun ürünleri her zaman stoklarımızda bulmanızın kolaylığını yaşatıyoruz. Profsyonel ekibimiz ve güvenilir hizmet anlayışımızla hem kendi markamızı hem tesilciğini yaptığımız markaların ürünlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Zengin Ürün Stoğu
Zengin Ürün Stoğu
Müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.
Söz verdiğimiz zamanda ve kalitede ürün teslimatları.
BlogVatkon Elektrik
Ethernet Switch Nedir?
Ethernet Switch Nedir?
Ethernet switch, ağ oluşturmanın ve internetin temelini oluşturan bir tür ağ donanımıdır. Ethernet anahtarları, bilgisayarlar, Wi-Fi erişim noktaları, PoE aydınlatmaları, IoT cihazları ve sunucular gibi kablolu cihazları bir Ethernet LAN'a bağlar, böylece birbirleriyle ve internetle iletişim kurabilirler.
Devamı
Yönetilemez Ethernet Switch Seçiminde 4 Önemli Kriter
Yönetilemez Ethernet Switch Seçiminde 4 Önemli Kriter
Herhangi bir ağın temelini Ethernet switchlerin oluşturduğunu söyleyebiliriz. Ethernet anahtarları cihazları birbirine bağlamak için ekstra porta ihtiyaç duyulduğu durumlarda kullanılıyor.
Devamı
SUPU, EPLAN ile iş birliği yapıyor!
SUPU, EPLAN ile iş birliği yapıyor!
Türkiye Distribütörü olduğumuz SUPU, mühendislerin daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için EPLAN ile iş birliği yapıyor! Bu ortaklık, Supu ürünlerinin projeye eklenmesinin hızlıca yapılmasını sağlayarak mühendislik süresini ve maliyetlerini...
Devamı
TÜMÜ
+90 232 469 60 66